Zwjazkowa zhromadźizna

Zwjazkowa zhromadźizna je hłowny organ Zarjadniskeho zwjazka "Při Klóšterskej wodźe" a rozsudźi w zakładnych naležnosćach zarjadniskeho zwjazka. Zwjazkowa zhromadźizna wobsteji z předsydy, pjećoch wjesnjanostow abo jich zastupjerow a z jědnaće čestnohamtskich zapósłancow sobustawskich gmejnow. Z rjadow zwjazkoweje zhromadźizny wuzwoli so městopředsyda zarjadniskeho zwjazka.
 

Sobustawojo 2019 - 2024

  1. Měrko Domaška ze Serbskich Pazlic (předsyda)
  2. Kliman, Marko z Prawoćic (Gmejna Chrósćicy)
  3. Korjeńk, Marian z Chrósćic (Gmejna Chrósćicy)
  4. Nuk, Roman z Nuknicy (Gmejna Chrósćicy)
  5. Klar, Tomaš z Miłoćic (Gmejna Njebjelčicy)
  6. Delenk, Lukaš z Njebjelčic (Gmejna Njebjelčicy)
  7. Liznarjowa, Claudia z Serbskich Pazlic (Gmejna Njebjelčicy)
  8. Škoda, Clemens z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  9. Anders, Štefan z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  10. Rietscher, Peter z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  11. Šołta, Beno ze Žuric (Gmejna Pančicy-Kukow)
  12. Brußk, Franc z Worklec (Gmejna Worklecy)
  13. Brücknerowa, Siegrid z Noweje Wjeski  (Gmejna Worklecy)
  14. Brězan, Pětr ze Smječkec (Gmejna Worklecy)
  15. Wjacławk, René z Róžanta (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  16. Bjeńš, Tomaš z Konjec (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  17. Žur, Tilo z Róžanta (Gmejna Ralbicy-Róžant)

Sobustawojo 2014 - 2019

  1. Měrko Domaška ze Serbskich Pazlic (Předsyda)
  2. Kliman, Marko z Prawoćic - wot 01.08.2015 (Gmejna Chrósćicy)
  3. Šołta, Bosco z Prawoćic (Gmejna Chrósćicy)
  4. Nuk, Roman z Nuknicy (Gmejna Chrósćicy)
  5. Žur, Křesćan z Pěskec (Gmejna Njebjelčicy)
  6. Delenk, Lukaš z Njebjelčic (Gmejna Njebjelčicy)
  7. Wätzig, Enrico z Serbskich Pazlic (Gmejna Njebjelčicy)
  8. Rjeda, Stefan z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  9. Rychtar, Daniel z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  10. Lipič, Konrad z Jawory (Gmejna Pančicy-Kukow)
  11. Anders, Štefan z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  12. dr. Walda, Beno z Worklec (Gmejna Worklecy)
  13. Kralowa, Marlies z Smječkec (Gmejna Worklecy)
  14. Brücknerowa, Siegrid z Noweje Wjeski (Gmejna Worklecy)
  15. Hrjehor, Jan z Róžanta (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  16. Luhmann, Eduard ze Smjerdźaceje (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  17. Šołta, Michał z Róžanta (Gmejna Ralbicy-Róžant)

Sobustawojo 2009 - 2014

  1. Ryćer, Alfons ze Šunowa (Předsyda)
  2. Brußk, Franc z Worklec (Gmejna Worklecy)
  3. Delenk, Lukaš z Njebjelčic (Gmejna Njebjelčicy)
  4. Fussy, Rudolf z Kašec (Gmejna Pančicy-Kukow)
  5. Kokla, Achim z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  6. Brücknerowa, Siegrid z Noweje Wjeski (Gmejna Worklecy)
  7. Brycka, Maćij z Prawoćic (Gmejna Chrósćicy)
  8. Cyž, Tadej z Chrósćic (Gmejna Chrósćicy)
  9. Bjeńš, Tomaš z Konjec (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  10. Hanski, Sigmar z Róžanta (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  11. Kralowa, Marlies z Smječkec (Gmejna Worklecy)
  12. Mikela, Handrij z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  13. Rjeda, Stefan z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  14. Šołta, Bosco z Prawoćic (Gemeinde Chrósćicy)
  15. Šołta, Michał z Róžanta (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  16. Wätzig, Enrico z Serbskich Pazlic (Gmejna Njebjelčicy)
  17. Žur, Křesćan z Pěskec (Gmejna Njebjelčicy)

Sobustawojo 2004 - 2009

  1. Ryćer, Alfons ze Šunowa (Předsyda)
  2. Brusk, Franc z Worklec (Gmejna Worklecy)
  3. Bělk, Jan z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  4. Brojer, Ferdinand ze Swinjarnje (Gmejna Pančicy-Kukow)
  5. Brücknerowa, Siegrid z Noweje Wjeski (Gmejna Worklecy)
  6. Brycka, Maćij z Prawoćic (Gmejna Chrósćicy)
  7. Cyž, Tadej z Chrósćic (Gmejna Chrósćicy)
  8. Glawš, Tomaš z Róžanta (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  9. Hanski, Sigmar z Róžanta (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  10. Mikławšk, Alois z Worklecy (Gmejna Worklecy)
  11. Pjetaš, Franc z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  12. Rjeda, Stefan z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  13. Šiman, Tadej z Chrósćic (Gemeinde Chrósćicy)
  14. Šołta, Michał z Róžanta (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  15. Šwjedźina, Hanka z Miłoćic (Gmejna Njebjelčicy)
  16. Šwejda, Hubert z Miłoćic (Gmejna Njebjelčicy)
  17. Žur, Křesćan z Pěskec (Gmejna Njebjelčicy)

Sobustawojo 1999 - 2004

  1. Ryćer, Alfons ze Šunowa (Předsyda)
  2. Brusk, Franc z Worklec (Gmejna Worklecy)
  3. Bělk, Jan z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  4. Brojer, Ferdinand ze Swinjarnje (Gmejna Pančicy-Kukow)
  5. Brücknerowa, Siegrid z Noweje Wjeski (Gmejna Worklecy)
  6. Brycka, Maćij z Prawoćic (Gmejna Chrósćicy)
  7. Cyž, Tadej z Chrósćic (Gmejna Chrósćicy)
  8. Čórlich, Jurij z Konjec (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  9. Hanski, Sigmar z Róžanta (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  10. Hojer, Jan z Chrósćic (Gmejna Chrósćicy)
  11. Mögel, Maćij ze Serbskich Pazlic (Gmejna Njebjelčicy)
  12. Pjetaš, Franc z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  13. Rjeda, Stefan z Pančic-Kukowa (Gmejna Pančicy-Kukow)
  14. Šołta, Michał z Róžanta (Gmejna Ralbicy-Róžant)
  15. Šwjedźina, Hanka z Miłoćic (Gmejna Njebjelčicy)
  16. Wałda, Dr. Beno z Worklec (Gmejna Worklecy)
  17. Žur, Křesćan z Pěskec (Gmejna Njebjelčicy)