Wuběr rěčow:

Wólby do gmejnskeje rady Ralbicy-Róžant dnja 25.05.2014

Allgemeines / Powšitkownje

Sitze/ sydła: 12
Bewerber / kandidaća: 26
Wahlberechtigte / wólbokmani: 1.374
Wähler/ wolerjo: 870
Wahlbeteiligung / wólbne wobdźělenje: 63,3 %

Gesamtergebnis / Cyłkowny wuslědk

Wahlvorschlag /
wólbny namjet
Stimmen / hłosy Anteil /
podźěl [%]
Bewerber /
kandidaća
Sitze /
sydła
WL Rosenthal /
Róžant
WL Ralbitz /
Ralbicy
WL Cunnewitz /
Konjecy
WL Schmerlitz /
Smjerdźaca
Freie Wählervereinigung "Delany" /
Swobodne wolerske zjednoćenstwo "Delany" (DELANY)
464387 4812451.57762,46 158
Christlich Demokratische Union Deutschlands /
Křesćansko Demokratiska Unija Němskeje (CDU)
28519227819394837,5411
749
579
759
438
2.525100,0026 12

Einzelergebnisse / Jednotliwe wuslědki

Wahlvorschlag /
wólbny namjet
Bewerber /
kandidaća
Sitz /
sydło
Stimmen nach Wahllokal / Hłosy po wólbnych lokalach (WL)
WL Rosenthal /
Róžant
WL Ralbitz /
Ralbicy
WL Cunnewitz /
Konjecy
WL Schmerlitz /
Smjerdźaca
CDUZschorlich, Georgx25389726186
CDULuhmann, Eduardx21222175139
CDUKokel, Peterx839119112
CDUKockel, Sebastianx818611106
CDUWessela, Frank61658282
CDUSchneider, Gabriel13146381
CDUSauer, Tilo44167269
CDUMaywald, Michael5247054
CDUSchneider, Roberto43214353
CDUJanze, Halena1288239
CDUMögel, Joachim220500
DELANYWalde, Michaelx401206629255
DELANYScholze, Michaelx94462919188
DELANYGlausch, Thomasx101111432158
DELANYWocko, Josephx71411322156
DELANYGruhn, Christianx7151082132
DELANYMattick, Dianax17372651131
DELANYBensch, Thomasx32205521128
DELANYRehor, Janx56113014111
DELANYBensch, Jana481813685
DELANYSchneider, Martin2389655
DELANYRobel, Norbert6073851
DELANYSchliesch, Stefan4810049
DELANYKurink, Marko42510443
DELANYScholze, Andreas1170119
DELANYKorch, Norbert1141016